Dnia 6 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie projektu Erasmus +, który jest realizowany od ubiegłego roku szkolnego. Uczniowie klas 8 i 7 przygotowali krótką prezentację na temat ciekawych miejsc, które zwiedzili w czasie pobytu w Irlandii oraz ich doświadczeń z wyjazdu. Ich koledzy i koleżanki ze szkół z Gosprzydowej, Biesiadek i Lewniowej przygotowali prezentacje multimedialne na temat działań proekologicznych w Hiszpanii, Niemczech, Norwegii, Irlandii oraz wzięli udział w quizach i konkursach o tematyce ekologicznej. Wszyscy sprawdzili swoje umiejętności językowe oraz wiedzę na temat ochrony naszej planety. Bardzo ciekawym punktem programu był pokaz mody ekologicznej przygotowany przez uczniów klas od 4 do 7. Uczniowie zaskoczyli wszystkich pomysłowością oraz oryginalnością wykonania. Następnie wszyscy udali się na tradycyjny irlandzki obiad przygotowany przez Radę Rodziców.