W przedostatni dzień maja uczniowie klasy IV a i IV b wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę klasową do największego w Europie parku ruchomych dinozaurów – Zatorlandu. Zarówno fani motoryzacji, mali wspinacze, jak i młodzi paleontolodzy znaleźli tutaj coś dla siebie. Na otwartym, zalesionym terenie uczniowie zobaczyli ponad 100 ruchomych dinozaurów. Następnie w Parku Mitologii wyruszyli w daleki rejs, przemierzając staw pełen greckich bóstw, bohaterów oraz potworów. W Parku Owadów uczestnicy wycieczki stanęli ,,oko w oko’’ z 28 ogromnymi ruchomymi owadami ludzkich rozmiarów. Na końcu poczuli adrenalinę i wiatr we włosach w Lunaparku pełnym rollercoasterów, karuzel i zjeżdżalni. O wycieczce i wspólnie spędzonych chwilach będą nam przypominać zdjęcia, liczne pamiątki przywiezione z Zatorlandu oraz opowieści śmiesznych przygód, które zdarzyły się poza oficjalnym programem wyjazdu.