W naszej szkole po raz kolejny został zorganizowany konkurs związany z bezpiecznym korzystaniem z Internetu. Uczestniczyli w nim uczniowie klas VI-VIII. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu multimedialnej, interaktywnej prezentacji zagadnień związanych z niebezpieczeństwami, jakie mogą występować w Internecie wraz z propozycją rozwiązań, jak takim zagrożeniom zapobiegać.

Pierwsze miejsce w konkursie za świetnie i w pełni profesjonalnie przygotowany spot wideo zdobył zespół złożony z uczennic klasy 8 B w składzie:

  • Ewelina Biernat
  • Gabriela Chmielarz
  • Klaudia Jarzmik

Uczennice trafnie i w bardzo atrakcyjny wizualnie sposób przedstawiły problemy związane z niebezpieczeństwami w sieci oraz metody ich rozwiązania. Poza tym w spocie zaprezentowały swój aktorski kunszt oraz profesjonalny montaż nagrania. Gratulujemy!

Zwycięską pracę można zobaczyć poniżej:Za ambitne i dobrze przygotowane prace dodatkowo zostało wyróżnionych 3 uczestników:

  • Kamil Stanuch, klasa VI - interaktywna gra w Scratch
  • Wiktoria Rudawska, klasa VIII A - animacja wideo
  • Hubert Klecki, klasa VIII B - animacja wideo


Laureatki oraz wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz upominki z rąk Pani Dyrektor podczas obchodów „Dnia Wiosny”.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Dziękujemy też za udział oraz trud włożony w promowanie bezpiecznych nawyków i zachowań w sieci.