SPORTOWE ŻYCIE SZKOŁY

Drużynowe biegi sztafetowe – 25.09.2017 – Gosprzydowa

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – sztafeta męska: II miejsce – PSP Uszew (z oddziałami gimnazjalnymi)

 

 

Turniej halowej piłki nożnej rozgrywany w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017/2018 -17.10.2017 – Gnojnik

Drużyna męska: II miejsce – PSP Uszew (z oddziałami gimnazjalnymi)

Drużyna żeńska: I miejsce – PSP Uszew (z oddziałami gimnazjalnymi)

 

 

 Turniej Tenisa Stołowego- listopad 2017-Uszew

Na początku listopada na sali gimnastycznej w Uszwi spotkali się uczniowie i uczennice klas siódmych oraz oddziałów gimnazjalnych, by rozegrać turniej tenisa stołowego indywidualnego i drużynowego.Na zawody w Uszwi przyjechały reprezentacje wszystkich szkół podstawowych. W turnieju indywidualnym walczyło 18 dziewcząt i 18 chłopców. Finałowy pojedynek rozegrały między sobą dziewczęta z Uszwi:

I miejsce – Wiktoria Piekarz (PSP Uszew)
II miejsce – Alicja Hosaniak (PSP Uszew)

Klasyfikacja męska:

II miejsce – Dawid Niewola (PSP Uszew)

Następnie przystąpiono do rywalizacji drużynowej. Tu znów mierzono się każdy z każdym (mecz deblowy). Wśród dziewcząt z kompletem wygranych zwyciężył duet z Uszwi – Alicja Hosaniak i Wiktoria Piekarz.

 

 Turniej Cheerleaders – 5.12.2017- Gnojnik Dziewczęta rywalizowały w dwóch grupach, zgodnie z podziałem zawodów szkolnych na Igrzyska Dzieci (roczniki 2005 i młodsi) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej (roczniki 2002-2004).

Grupa starsza „Błyskawice”- III miejsce

Grupa młodsza „Iskierki” – III miejsce