Jako Przewodnicząca Rady Rodziców w Szkole Podstawowej w Uszwi, pragnę podziękować wszystkim za 6-letnią współpracę. Pani Bogumile Jagielskiej oraz Pani Barbarze Kądziołka, pracownikom szkoły oraz rodzicom. A przede wszystkim prezydium Rady Rodziców: Wioleta Czchowska, Danuta Klecka, Maria Wnęk, Jolanta Franczyk, Monika Jarzmik i Renata Wąs, bez których sama bym sobie nie poradziła. Dziękuję za wsparcie, życzliwość oraz poświęcony czas. Ich zaangażowanie i pomoc pozwoliły zorganizować niejedną szkolną imprezę dla uczniów, oraz ostatniego sylwestra, którego mam nadzieje, wszyscy goście dobrze wspominają. Jestem pewna i jednocześnie dumna, że system pracy jaki sobie wspólnie wypracowałyśmy przynosił efekty.

Z wyrazami szacunku,

Zofia Klecka