Dnia 26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym miało ono nieco inną formę niż zwykle. Podczas spotkań z wychowawcami uczniowie otrzymali świadectwa, wyróżnienia, nagrody i okolicznościowe dyplomy.

W tym roku tytuł Najlepszego Ucznia Szkoły zdobył Maksymilian Klecki, uczeń klasy VIa. Nagrodę Wójta Gminy Gnojnik za wysokie wyniki w nauce, wręczoną przez Kierownika Referatu Oświaty – pana Andrzeja Stańczyka otrzymało troje uczniów:

Maksymilian Klecki – kl. VIa

Gabriela Pawełek – kl. VIa

Jak Kowalczyk – kl. VIII

Tego dnia z murami naszej szkoły pożegnało się 22 ósmoklasistów. Pani Dyrektor Barbara Kondziołka w ciepłych słowach dokonała podsumowania ich dotychczasowej nauki oraz wręczyła świadectwa i dyplomy absolwenta. Uczniowie otrzymali również nagrody książkowe za udział w konkursach wiedzy, zawodach sportowych oraz za aktywną działalność na rzecz społeczności uczniowskiej. Starszych kolegów pożegnali siódmoklasiści, przekazując im pamiątkowe kubki. Na zakończenie Dyrektor Szkoły w imieniu własnym i wszystkich nauczycieli życzyła ósmoklasistom trafnych wyborów życiowych, powodzenia w dalszej edukacji oraz bezpiecznych i słonecznych wakacji.